نکات مهم هنگام خرید گیربکس اتوماتیک
نکات مهم هنگام خرید گیربکس اتوماتیک

فروشگاه های فروش گیربکس اتوماتیک در کشور کم نیستند این امر باعث شده است که افراد به راحتی قادر نباشند به هر فروشگاهی اعتماد کنند. تنوع بالای فروشگاه ها در تعمیرات و فروش گیربکس اتوماتیک، فرصت را برای افراد سودجویی که محصولات ‌بی کیفیت و تقلبی را به جای محصولات اصل با قیمت بالا به فروش می‌رسانند، فراهم شده است.

همچنین قابل ذکر است که به دلیل وارداتی بودن این محصولات احتمال غیر اصل بودن آن ها بسیار بالا می باشد. ضمنا محصولات غیر اصل فاقد ضمانت نامه می باشند. اگر در زمینه تعویض گیربکس اتوماتیک خودرو با قطعات آشنایی نداشته باشید ممکن است این تغییرات باعث به وجود آمدن ضررهای مالی سنگینی برای شما باشد.

نکات مهم هنگام خرید گیربکس اتوماتیک

گیربکس اتوماتیک اصل دارای ضمانت نامه های معتبر و خدمات پس از فروش می باشد. در صورت فروش گیربکس اتوماتیک بدون ضمانت از فروشگاه های غیر معتبر و بروز خرابی و ایجاد مشکل در خودرو شما، تنها کسی که متضرر می شود صاحب خودرو است. یکی از مهم ترین نکات در هنگام خرید گیربکس اتوماتیک قیمت آن است. با توجه به نوسانات شدید بازار، به خصوص در سال های اخیر، این محصول دارای قیمت ثابتی نمی باشد. بهترین راه این است که قبل از اقدام به خرید گیربکس، قیمت آن را از سایت ها و مراکز فروش معتبر استعلام نمایید. این کار به جز این که به شما قدرت انتخاب بیشتری می دهد، می توانید خدمات قابل ارائه فروشگاه های مختلف را نیز با هم مقایسه کنید. ضمنا این نکته را همیشه در نظر داشته باشید که هیچ ارزانی بی دلیل نیست. اگر یک بار برای خرید کالای با کیفیت هزینه کنید، بهتر از این است که هزینه های بیشتری را برای تعمیرات آن صرف کنید. در ایران به اشتباه عنوان استوک را به اجناس دست دوم تعبیر می کنند.

نکات مهم هنگام خرید گیربکس اتوماتیک

خدمات پس از فروش گیربکس اتوماتیک

اکثر مراکز فروش گیربکس اتوماتیک، خدمات تعمیر و تعویض آن را نیز ارائه می‌دهند. بنابراین انتخاب مرکز خریدی با این ویژگی قطعا برای شما به صرفه خواهد بود و باعث می شود در هزینه های جاری صرفه جویی شود. از طرفی در صورت بروز هرگونه خرابی یا مشکل برای برطرف کردن آن از کارشناسان و تعمیرکاران متخصص این مجموعه ها کمک بگیرید. به این ترتیب می‌توانید خودروی خود را با خیال راحت و با اطمینان به مرکز فروش و تعمیر معتبر بسپارید و از خدمات و پشتیبانی آن بهره مند شوید.

در هنگام انتخاب فروش گیربکس اتوماتیک به میزان تنوع محصولات آن دقت کنید. بسیاری از این فروشگاه ها با توجه به بودجه های مختلف افراد و خودرو های موجود در بازار، انواع گیربکس های اتوماتیک را عرضه می‌کنند. گفتنی است که گیربکس ‌های استوکی که در فروشگاه عرضه می‌شوند، از کیفیت بالایی برخوردار هستند و دارای عمر مفیدی هستند. با توجه به این موضوع می‌توانید با هر بودجه ای که در اختیار دارید، اقدام به خرید گیربکس اتوماتیک برای خودرو خود نمایید؛ و با هزینه ای معقول و به صرفه خودرو خود را تعمیر کنید. گیربکس های دست دو بر اساس مدت زمان کار کردشان دسته بندی می‌شوند و دارای قیمت‌های متفاوتی هستند. این مسئله کمک بیشتری برای انتخاب گیربکس مناسب به شما می‌کند.

برای این که فروشگاه مناسبی برای خرید گیربکس اتوماتیک انتخاب کنید باید رزومه فروشگاه و نظر مشتریان قبلی آنان را در نظر بگیرید. شما می‌توانید با کمی تحقیق و پرس و جو تعمیرگاه و فروشگاهی را انتخاب کنید که از میزان رضایت بالایی برخوردار هستند. این مسئله که خودرو به درستی و با کیفیت مطلوب تعمیر گردد و قطعه ای با کیفیت جایگزین قطعه اصلی خودرو شود برای رانندگان خودرو و مالک آن بسیار با اهمیت است.  باید بدانید به همان اندازه که گیربکس اتوماتیک مزایای بیشتری نسبت به گیربکس معمولی دارد، باعث می شود که خودروهای دنده اتوماتیک دارای مزایای بیشتری نسبت به خودروهای دنده دستی داشته باشند. فروش گیربکس اتوماتیک دارای عمر بیشتر و استهلاک کمتری نسبت به نسخه های دستی است ولی از سوی دیگر دارای حساسیت و دقت بیشتری در نگهداری و تعمیر می‌ باشد. به همین دلیل انتخاب محلی مناسب و معتبر برای انجام تعمیرات و سرویس گیربکس اتوماتیک خود امری حیاتی محسوب می شود. مراکز معتبر از قطعات اصلی و با کیفیت و ابزار آلات به روز، برای انجام امور تعمیر و سرویس گیربکس اتوماتیک استفاده می کنند. شما می‌توانید برای تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروی خود در انواع خودرو های داخلی، چینی، کره ای، اروپایی و ژاپنی و… به این مرکز مراجعه کنید. این فروشگاه امکان ارسال گیربکس های اتوماتیک و تمامی قطعات و لوازم آن را به سراسر ایران را دارا می باشد. کلیه محصولات با ضمانت نامه معتبر ارائه می گردد. تمام قطعات و گیربکس های نو، استوک و دسته دوم این فروشگاه دارای ضمانت اصالت کالا می باشند. شما می توانید تمامی گیربکس های اتوماتیک و قطعات آن را با بهترین قیمت و خدمات فروش برای خودرو خود تهیه نمایید.