همه چیز درباره ثبت نام ایران خودرو و سایپا

با شرکت در قرعه کشی سایپا یا ایران خودرو می‌توانید صاحب یکی از خودروهای ویژه در فروش فوق العادۀ این شرکت‌ها شوید.

همه چیز درباره ثبت نام ایران خودرو و سایپا

همه چیز درباره ثبت نام ایران خودرو و سایپا

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، شرکت‌های بزرگ خودروسازی داخلی این روزها با استفاده از طرح‌های ویژه خود بازار داغی را در خودرو ایجاد کرده اند. با توجه به قیمت‌های سرسام آور خودرو در بازارهای داخلی و خارجی و همچنین نیاز روز افزون افراد به اتومبیل، بسیاری ترجیح می‌دهند منتظر ثبت نام‌های کارخانه‌ای بمانند تا بتوانند خودرو را با قیمت مناسب تری خریداری نمایند.

یکی از راه‌های دریافت خودرو با قیمتی متفاوت‌تر از قیمت بازار، ثبت نام در قرعه کشی‌هایی است که سایپا و ایران خودرو برگزار می‌کنند.‌ ثبت نام سایپا و ایران خودرو دارای شرایط خاصی است و بدین ترتیب خودروهای پیش فروش سایپا یا ایران خودرو با فروش فوق العاده به دست مردم خواهد رسید.

جدیدترین طرح ثبت نام ایران خودرو و سایپا

سایپا و ایران خودرو هر دو طرح‌های ویژه‌ای را برای خریداران ارائه می‌دهند. فروش فوق العاده سایپا و ایران خودرو در واقع یک امتیاز بسیار عالی برای برندگان ایران خودرو و سایپا است. پس از افزایش قیمت‌ ۱۸ درصدی بازار خودرو، فروش فوق العاده انواع محصولات ایران خودرو با تحویل سه ماهه و همچنین قیمت قطعی آغاز شد. طرح جدید ثبت نام سایپا از ۲ دی ماه آغاز شده و خودروهایی مانند کوییک گیربکس معمولی به قیمت ۱۶۵ میلیون تومان و تحویل سه ماهه به بازار عرضه شده است. خودرو تیبا SX با قیمتی حدود ۱۱۸ میلیون تومان و تیبا مدل EX۲ با رینگ فولادی به قیمت ۱۲۵ میلیون تومان به بازار آمد. برای ثبت نام در قرعه کشی سایپا باید از طریق سایت اقدام نمایید تا یکی از برندگان سایپا باشید.

قرعه کشی ایران خودرو

برای شرکت در ثبت نام سایپا و یا قرعه کشی ایران خودرو باید از سایت مربوط به هر شرکت ثبت نام نمایید. قرعه کشی محصولات سایپا و ایران خودرو که در دی ماه سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود، بعد از تایید نهایی نهادهای نظارتی خدمت مردم اعلام خواهد شد. در فروش فوق العادۀ شرکت ایران خودرو پنج میلیون و ۶۳ هزار و ۵۳۵ فرد واجد شرایط می‌توانند در این قرعه کشی شرکت کنند و حدود ده هزار و ۵۰۰ نفر نیز به عنوان برنده انتخاب خواهند شد. برندگان قرعه کشی ایران خودرو و سایپا مدت سه روز مهلت دارند تا وجه مورد نظر را پرداخت نمایند. عدم واریز هر فرد به منزلۀ انصراف تلقی شده و به جای آن‌ها افراد ذخیره جایگزین خواهند شد.

پیش بینی قیمت خودرو در سال ۱۴۰۰

برخی از رسانه‌ها این روزها خبر از افزایش قیمت خودرو داده‌اند. این اخبار اعلام کرده است که قیمت خودرو پراید از ۱۶۰ میلیون تومان عبور می‌کند. با توجه به نظریه‌های کارشناسان بازار تا پایان سال ۱۴۰۰ قیمت خودرو همزمان با افزایش قیمت دلار حدود ۴ الی ۵ درصد افزایش خواهد داشت. ممکن است با ریزش دلار، قیمت خودرو نیز کاهش پیدا کند اما باز هم قیمت درب کارخانه ارزان‌تر نخواهد شد.

این روزها با توجه به تورم و افزایش روز افزون قیمت خودروها بهتر است با ثبت نام در قرعه کشی سایپا و قرعه کشی ایران خودرو، اتومبیل درخواستی خود را به قیمت درب کارخانه خریداری نمایید. با توجه به طرح‌های جدیدی که این شرکت‌ها برای مردم ترتیب داده‌اند و آمار بالای ثبت نام، می‌توانید امیدوار باشید که شما هم یکی از برندگان خوش شانس این شرکت‌های خودروسازی خواهید بود.